Robotex Anadolu Bölgesel Turnuvası

00 - 00 Şubat 2023, Hatay

Adres:……………./…/Hatay

Robotex Hatay  bu yıl ……………. , Hatay’da gerçekleşecektir.

Robotex Turkey katılımcılarımız havalimanı otel ve her türlü araç transferleri için bizimle iletişime geçebilirler.

İletişim:

Ali Sinan İNAN

Telefon : 0533 817 74 07

email: asinaninan@robotexturkey.com

Tüm organizasyonumuz için  Robotex avantajıyla otel rezervasyonlarınızı yapabileceğiniz başvuru linki paylaşılacaktır.

….’nde tüm katılımcı ve ziyaretçilerimize etkinlik saatlerinde açık olacak şekilde kafeterya hizmetimiz mevcut olacaktır.

Katılımcı ve ziyaretçilerimizın daha keyifli bir İzmir deneyimi yaşamaları için Robotex Turkey olarak Hatay Tanıtım sitelerini ziyaret etmenizi öneriyoruz.

http://www.hatay.gov.tr/

Tavsiyelerimiz için bizi de  takip edebilirsiniz.

GİZLİLİK İLKELERİ VE KULLANIM KOŞULLARI

Robotex Turkey sizlerin kişisel gizliliğini korumaya özen göstermektedir. Bu gizlilik politikası Robotex Turkey  tarafından bu web sitesinde toplanan bilgi türlerini ve bunların nasıl korunup saklandığını ana hatlarıyla açıklamaktadır.

Robotex Turkey, ziyaretçi tarafından gönüllü olarak verilmediği sürece web sitesi kullanıcısı hakkında kişisel bilgileri toplamamaktadır.

Bu gizlilik politikası kapsamında kural olarak ziyaretçilerimiz tarafından sitemize sunulan kişisel veriler (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz, telefon numaralarınız) üçüncü kişilerle paylaşılmamakta, satılmamakta, kiralanmamakta ve başka şekilde kullandırılmamaktadır.

Robotex Turkey web sitesini ziyaret ettiğinizde kişisel bilgilerinizin toplanmasını istemediğiniz takdirde ne yapmanız gerektiği ve bilgilerin nasıl değiştirilebildiği anlatılmaktadır. Bu politika yalnızca bu web sitesi için geçerli olmakta ancak üçüncü şahısların mülkiyetinde olan web sitelerindeki reklâm veya tanıtımlarımızda geçerli olamamaktadır.

Kişisel Bilgilerin Toplanması;
Robotex Turkey web sitesini kullanmak, gönüllü olarak kişisel bilgileri vermek bu sitede ilan edilen mevcut gizlilik politikasının ve şartlarının kabul edildiği anlamı taşımaktadır. Ziyaretçilerimiz tarafından isteğe bağlı olarak, yarışma kayıt başvurusu alınmasıyapılması, anket formu doldurulması ya da e-bülten gönderilmesi talebinde bulunulurken kişisel bilgiler toplanabilmektedir. Sizler bu bilgileri gönüllü olarak vermediğiniz takdirde sitemize yaptığınız ziyaretlerinizden herhangi bir kişisel bilgi toplanmamaktadır.

Bilgi Toplamanın Amacı ve Kullanılış Şekli;
Robotex Turkey sizin izninizle bilgilerinizi aşağıdaki amaçlar için kullanmaktadır;

  • Yarışma ve organizasyon kayıt işlemlerinizi yapabilmek
  • Sizi elektronik posta, SMS ve faks ile bilgilendirmek, organizasyonla ilgili güncellemelerden haberdar etmek,
  • Ziyaretçi profillerimizi belirlemek,
  • İstek, talep ve şikayetleri değerlendirmek

Kişisel bilgiler ve bu veriler sadece belirtilen amaçlar için ve yasal soruşturmalar esnasında mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde kullanılmaktadır.

Kişisel Olmayan Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması;
Robotex Turkey, ziyaretçilerin web sitesindeki dolaşımları sırasında, kullanıcı yoğunluğu, ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik ve isimsiz olarak toplamaktadır. Bu veriler sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmakta ve herhangi bir ziyaretçinin kişisel bilgileri ile ilişkilendirilmemektedir. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen “cookie” (çerez) adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılabilir kılmaktır.

Bilgi Güvenliği;
Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için gerekli önlemler alınmakta ve bu konuda ciddi yatırımlar yapılmaktadır. Bilgilere izinsiz erişimin, değiştirilmesinin ve kötüye kullanılmasının önüne geçilebilmesi için kısıtlı erişime tabidir. Robotex Turkey, bilgilerinin izni dışında üçüncü şahıslara her ne amaçla olursa olsun verilmesini engellemek amacıyla hizmet aldığı firmalarla yaptığı sözleşmelere “gizlilik” maddesi koymaktadır

Site Kullanım Şartları;
TRobotex Turkey web sitesini festival etkinliği ile ilgili yarışma ve ziyaretçi kayıtlarını yapmak , program , konuşmacı ve festival içerikleri hakkında bilgilendirmeler yapmak ,ziyaretçilerin ilgisini çekebileceğini düşündüğü konular, içerikler farklı hizmet ve çalışmalardan ziyaretçileri haberdar etmek amacıyla kullanmaktadır. Robotex Turkey  web sitesi içeriğini burada yayımladığı hüküm ve şartları önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

Politikamızdaki Değişiklikler;
Robotex Turkey ‘ in, bu Gizlilik Politikasını değiştirme veya iptal etme hakkı saklıdır.

Bize Ulaşın;
Bu Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir görüş bildirmek, soru yöneltmek veya Gizlilik Politikasının ihlali ile ilgili haber vermek isterseniz, Bize Ulaşın linkinden faydalanabilirsiniz. Robotex Turkey bu talepleri karşılamak üzere gerekli adımları atacaktır. Robotex Turkey web sitesini ziyaret eden her bir ziyaretçi bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Robotex Turkey

 “Dünyadaki En Büyük Robotik Festival”, artık Türkiye’de !

Robotex Turkey ziyaretçisi olmak için aşağıdaki formu doldurmanız gerekmektedir.


Bültenimize Abone Olun ve Son Güncellemeleri Hemen Takip Edin