Basında Biz

Robotex Turkey için hazırlıklar sürüyor

ANTALYA, (DHA) - 'DÜNYANIN En Büyük Robotik Festivali' Robotex International'ın Türkiye ayağı olan RobotexTurkey, 2-3 Kasım'da Antalya'da yapılacak. Türkiye'de ilk kez Antalya'da gerçekleşecek organizasyon için hazırlıklar tüm.....

DÜNYANIN En Büyük Robotik Festivali' Robotex International

Türkiye'nin değişik illerindeki saygın eğitim kurumlarının temsilcilerinden oluşan RobotexTurkey ekibi, hazırlık toplantılarını Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'nda...

Türkiye ayağı olan RobotexTurkey, 2-3 Kasım'da Antalya'da yapılacak. Türkiye'de ilk kez Antalya'da gerçekleşecek organizasyon için hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor.

RobotexTurkey 'Dünyanın En Büyük Robotik Festivali' olarak 2001 yılından bu yana her yıl Estonya'nın başkenti Tallinn'de düzenlenen Robotex International'ın Türkiye...

ROBOTEX TURKEY EKİBİNİN BÜYÜK BAŞARISI

Geçen ay Antalya’da düzenlenen Robotex Turkey organizasyonuyla dereceye girerek ülkemizi 29 Kasım – 01 Aralık tarihinde Estonya’nın başkenti Tallinn’de gerçekleştirilen Robotex International 2019 Festivali’nde temsil eden genç öğrenciler...

Robot ekibinden başarı

Antalya'da düzenlenen Robotex Turkey organizasyonunda dereceye girerek Türkiye'yi temsil etme hakkı kazanan genç dahiler, Estonya'nın başkenti Tallinn'de gerçekleştirilen Robotex International 2019 Festivali'ne damga vurdu.

Robotex Turkey için hazırlıklar sürüyor

Dünyanın En Büyük Robotik Festivali" Robotex International’ın Türkiye ayağı olan Robotex Turkey, 2-3 Kasım’da Antalya’da Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapılacak.

Konyaaltı'nda Robotex festivali

ANTALYA, (DHA) - KONYAALTI Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleştirilen dünyanın en büyük Robotik/Marker organizasyonu Robotex Turkey Festivali renkli anlara sahne oldu.

Konyaaltı'nda Robotex festivali

Akdeniz Üniversitesi Takımı Lego Sumo, Robotex Turkey Festivali’nde Birinci Oldu

Robotex Turkey için hazırlıklar sürüyor

Dünyanın En Büyük Robotik Festivali" Robotex International'ın Türkiye ayağı olan Robotex Turkey, 2-3 Kasım'da Antalya'da Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi'nde yapılacak.

Robotex International Robot Turnuvası Dünya 1.si KADRO - AHABER 08/12/2019

14 Yaşındaki Kız Öğrenciler 'Yangın Söndürme Robotu'yla Dünya İkincisi Oldu

Robotex robotik turnuvası

´Kadro’ Robot Takımı, Türkiye’yi Gururlandırdı

Robotex International Robot Turnuvası Dünya 1.si KADRO - HABERTURK 08/12/2019

Kadıköy Bilsem takımı , harikasınız.

Robotex medyada ilgi görmeye devam ediyor.

Antalya Konyaaltı Bahçeşehir Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi FoxTv 'de...

Kadıköy Bilim ve Sanat Merkezi takımı Kadro Robotex International başarısıyla haber kanallarında gündeme gelmeye devam ediyor.

Bültenimize Abone Olun ve Son Güncellemeleri Hemen Takip Edin